• Použitie Aniballu

    , Autor: Sara 245

    Dobrý deň , chcela by som sa opýtať ohľadom balónika Aniballu . Momentálne som na konci 36 týždňa , chcela by som s ním začať cvičiť . Mám ale varixy v oblasti vonkajších rodidiel , mierne aj vo vnútornej časti.
    Podľa môjho gynekológa ale nejde o závažný problém .
    On osobne aniball neodporúča všeobecne.
    Ja som sa ale rozhodla to skúsiť lebo som prvorodicka a chcem byť pripravená čo najlepšie na pôrod .
    Môžem teda cvičiť s balónikom aj napriek varixom ? Alebo je tam nejake obmedzenie ? Ďakujem vopred za odpoveď . Prajem pekný deň .

    Dobrý deň, takto na diaľku bez videnia nálezu sa Vám neviem objektívne vyjadriť. Ak Váš obvodný gynekológ zhodnotil, že môžete s Anibalom cvičiť, po ukončenom 36. týždni tehotenstva s ním môžete začať cvičiť.