• Ružový výtok v 38tt

    , Autor: kikuus_ka

    Dobrý deň, včera som absolvovala poradňu u lekára, na ktorej bolo všetko v poriadku, pri vyšetrení krčka som cítila bolesť a po vyšetrení sa objavil ružový výtok. Dnes sa objavil znova. Je hustý a ružový. Od včera pociťujem tlak na konečník, nie však stále a počas toho aj tvrdnutie brucha, bolesti nemám žiadne. Môže sa pôrod rozbiehať?

    Dobrý deň, áno, môže sa jednať o tzv. poslíčkov a značí to blížiaci sa pôrod. Po vaginálnom vyšetrení môžete zašpiniť v deň vyšetrenia, ako aj deň po vyšetrení. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.