• Nedopeceny pstruh dúhový

    , Autor: Mamicka10

    Dobrý deň pán doktor,
    Som v 22tt. Boli sme na večeri v reštaurácii, dala som si pstruha dúhoveho na masle. Po konzumacii polovice ryby som si všimla, že ryba bola pravdepodobne nie dostatočne upečená. Mäso bolo spravené, ale pri chrbtici som si všimla jemne krvavé fliačiky, ktoré sa mi nezdali byť uvarené. Mäso pod chrbticou som už ďalej nejedla ale mäsko nad chrbticou som zjedla keďže až potom som si tu krv všimla. Hrozí mne alebo bábätku niečo? Odporúčate nejaké vyšetrenie aby som zistila ci som sa niečím nakazila. Vopred ďakujem

    Dobrý deň, osobne si myslím, že Vám ani plodu nič nehrozí. Nemusíte sa zbytočne obávať.