• NEABSOLVOVANY NT SCREENING

    , Autor: Dominika13

    Dobrý deň, v 11 tt som bola na poradni kde mi zobrali krv a objednali ma až na poradňu v 14 tt. Pýtala som sa na ten NT skreening co sa robí okolo 12teho týždňa. Nič mi na to nepovedala, iba že ak výsledky krvi budú zle tak mi zavolá... Dnes na poradňu v 14tt mi zapísali do knižky výsledky,, PAPP-A-13.22,0-negat, pozn. vhodné NT vyšetrenie,, bolo mi len povedané ze je všetko ôk a nič viac.. Neviem co si mam o tom myslieť, je to normálne ze mi nerobili ten NT ultrazvuk alebo ze ma neposlali niekde ku špecialistovi? Ďakujem z anazor

    Dobrý deň, vrámci PTS sa vyšetruje aj NT. Bez poznania bližších okolností sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť.