• Bolesti

    , Autor: Bora2001

    Dobrý deň, momentálne som 33+0. Pred týždňom bol krcok 30,00. Už 3 deň pocitujem menštruačné bolesti v obladti brucha a podbruska. Bolesti su bez tvrdnutia. Chcela by som sa spýtať, či sa môže jednat o falosne kontrakcie alebo o roztahovanie maternice. Su normalne taketo bolesti v tomto tyzdni? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, maternica sa každým dňom zväčšuje, rovnako ako plod, ktorý tlačí na steny maternice a jedná sa skôr o tlakové bolesti. Takto sa Vám však neviem objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.