• Bankovanie

    , Autor: Lucija

    Dobry den. Som 21+1, mam vyskocenu platnicku, chodim k fyzioterapeutke kazdy tyzden 1x ,cvicim aj doma, no ona mi pri kazdej navsteve dava banky na lytko a klb kedze platnicka tlaci nerv ktory mi ,,striela ,,az do lytka,pomaha to, no pri minulej aj terajsej poradni som mala krv v moci na 1krizik. Moj doktor to neriesi, ze ked nemam ziadne ine problemy.moze to byt tym bankovanim ze mi to viac prekrvi? A napadlo ma ci to nemoze skodit babatku.dakujem

    Dobrý deň, nemyslím si, že uvedené fyzioterapeutické procedúry Vám spôsobujú mikroskopicky krv v moči. Na plod to vplyv nemá. Skôr si myslím, že zväčšujúca sa maternica tlačí na močovody a to spôsobuje uvedené nálezy krvi v moči. Je potrebné to odsledovať. Pri ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.