• Infooooo

    , Autor: Miculka

    Dobry vecer pan doktor Dnes visiel test pozitivny . Ak uzivam na tlak lieky tteba to nahlasit internej lekarki ako dalej uzivat a ak mam cukrovku 2 typu na diete.dakujem

    Dobrý deň, ak Vám tehotenstvo potvrdí Váš obvodný gynekológ, bude potrebné si pravidelne merať tlak krvi, ako aj glykémiu. Samozrejme, bude potrebné v tehotenstve realizovať interné, ako aj diabetologické vyšetrenia.