• Pecenove testy

    , Autor: Žužu790

    Dobry den chcela by som sq spytat som v 23 tydzny a posledne 2 dny ma vsrby telo a ale moj gynekolog mi bral krv na pecenove testy a vsetko bolo poriadku a bojim sa ze sa mi to vrati pri prvom babatku som to mala a nevedela som ze to mam a babatko mi zomrelo musia to byt pecenove testy ? Zajtra idem kvoli tomu doktorovy aby zistil ci su to zas pecenove testy

    Dobrý deň, odporúčam určite vyšetriť aj amylázy a žlčové kyseliny, nie len pečeňové enzýmy. Navštívte obvodného gynekológa podľa plánu.