• Essentiale

    Dobrý deň,

    Pociťujem mierne svrbenie tela. Boli mi preto realizované pečeňové testy a predpísaný Essentiale.
    Stihla som si dať 2 tabletky Essentiale.

    Volala som na výsledky podvečer a bolo mi povedané, že biochémia aj krvný obraz sú našťastie v poriadku. Pýtala som na to Essentiale a že mám brať ako som sa dohodla s doktorkou. No pozerám, že v správe mám, že podľa odporúčaní.

    No lenže teraz nerozumiem, ktoré je to odporúčanie- prvotne mi to naordinovali preventívne pred výsledkami. Poradňu mám v stredu.

    Chcem sa preto opýtať, mám to brať zatiaľ preventívne? Nemôže to uškodiť ? Neviem ako postupovať.

    Ďakujem

    Dobrý deň, Essentiale Vám neuškodí, ale ak sú výsledky krvných vyšetrení v poriadku, nie je dôvod na jeho užívania. Štandardne sa užívajú 2 alebo 3 tabletky denne, každých 12 alebo 8 hodín, podľa odporúčaní. Môžete užívať Essentiale aj preventívne, raz denne a následne postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.