• Zvyšené pečeňové testy

    , Autor: Naty202

    Dobry den,

    Na poslednej kontrole u svojho gynekologa mi zistili vysoke pecenove testy z dôvodu svrbenia koze. Chcela som sa spytat ci tie testy maju nejaky vplyv na babätko. Som totiz prvorodicka a bojim sa o svoje male ci by jej to nemohlo nejako ublizit dakujem za odpoved :)

    Dobrý deň, predpokladám, že sa jedná o tehotenskú cholestázu. Nepoznám však žiadne ďalšie výsledky vyšetrení, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri neriešení a neliečení by to mohlo mať negatívny vplyv pre Vás a tým pádom aj pre tehotenstvo. Predpokladám, že Vám boli predpísané hepatoprotektíva. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.