• 17tt urcenie pohlavia

    , Autor: Zabka123

    Dobry den, na poradni v 16tt mi lekarka na 100% potvrdila, ze cakame dievcatko. Existuje este moznost, ze sa z toho vykluje chlapec? Ake su Vase skusenosti?
    Dakujem

    Dobrý deň, možné je všetko, zo začiatku sme všetci dievčatá. Tým nechcem budiť nedôveru, ani spochybňovať vyšetrujúceho lekára. Ak boli podmienky vyšetrenia vyhovujúce, pohlavie pekne viditeľné a vyšetrujúci lekár si je istý, meniť sa to už nebude.