• Alergia

    , Autor: Barrb

    Dobrý deň prajem, chcela by som sa opýtať, čo je vhodné na liečbu alergie v tehotenstve, mám neznesiteľné svrbenie očí a výtok z nosa, som v 12.tt tehotenstva. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, je viacero voľnopredajných preparátov, od nosových sprejov, či výplachov, očných kvapiek, ale vhodnejšie bude navštíviť očného lekára, či alergológa.