• informacia. o teho

    , Autor: micka1992

    dobre ranko chcem sa spitat menzes som mala od 24.4.do 28.4. cyklus 26 dnovy pohlavny styk 2.5. 4.5. 7.5. 13.5. je mozne ze som otehotnela menzes som mala dostat vcera 20.5 Lenze sa zatial nedostavil. može sa este dostavit ???????sem tam ma pobolieva v podbrušku ???kedy je moze spravit teh.test Dakujem

    Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali nechránený pohlavný styk, sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to.