• Potrat

    , Autor: Jankav

    Dobry den,

    Dnes som bola na kontrole u gyn.a mi oznamila,ze neeviduje cinnost srdiecka u plodu a som potratila. Som v 8tt+3 (posl.mens.19.3.). Poslala ma na kyretaz. Nemam ziadne bolesti,nekrvacam,nic. Plod ma velkost 18.8mm.

    Je mozne,ze cinnost srdiecka moze byt vidiet az v neskorsom tyzdni? (Na roznych forach som sa docitala,ze mali mamicky takuto skusenost).

    Dakujem

    Jana

    Dobrý deň, s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o Missed Abortion, teda zamlčaný potrat. Nemusíte mať žiadne ťažkosti. V 9. týždni už musí byť jednoznačne viditeľná akcia srdca.