• Vlasimo

    , Autor: Pagi

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môžem počas tehotenstva pokračovať v užívaní výživového doplnku VLASIMO, vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, aj keď sa jedná o výživový doplnok, obsahuje množstvo vitamínov a byliniek. Ak to nie je nevyhnutné, tehotné, dojčiace ženy a diabetici by preparát mali užívať s obozretnosťou. Ak to nie je nevyhnutné, nemusíte pokračovať v užívaní, nehovorím však, že by to na plod muselo mať negatívne vplyvy.