• problém

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý den, kolegyna je v 20 tt a prišla vystrašená z vyšetrenia, lebo sa zistila kratšia, alebo krátka, neviem presne, stehenná kost u plodu...čo by to mohlo znamenat, aké diagnozy?

    Dobrý deň, dôležité sú všetky vyšetrenia a celkové zhodnotenie nálezu. Nemusí sa jednať o žiadnu patológiu a plod môže byť úplne v poriadku. Takto je však nemožné sa bližšie vyjadriť.