• Clexane

    , Autor: Xejka

    Dobry den , chcem pocut vas nazor, bola som tehotna no v 7tt babetku prestalo byt srdiecko moja gynekologicka ma poslala na hematologicke vysetrenie tam ze je vsetko ok ale ze pri dalsom si budem pichat injekcie tetaz som tehotna asi v 15TT hematologicka mi predpisala injekfie clexane ktore mam brat 9 mesiacov a povedala mi ze ak mi dojdu moja gynekologicka mi ich bude predpisovat a k nej mam prist na kontrolu az 3tyzdne po porode , no moja gynekologicka stym nesuhlasi velmi ze mi jch ma predpisovat hematologicka lebo ze to nieje jej liek ze ona nema stym nic ci co .. a ked som bola pri hematokogicke povedala mi zas ze ona somnou nema nic spolocne ze predpisovat ma gynekologicka ze ina nema nejake vysledky a ja ze ake vyskedky ved mi odoberala krv bola som u nej viac krat na vysetrenia .. no ona si stala za svojim ze mi ich nepredpise tak sa chcem opytat co mam robit teraz ked liek ktory kvoli babetku potrebujem a nema mi ho kto predpisat ? Kto by podla vas mal pravo mi ho predpisat? Bola som aj ori obvodnej ona tiez nic moc som uz zufala.

    Dobrý deň, nízkomolekulárny heparín Vám môže predpísať ako hematológ, tak aj gynekológ, nevidím v tom problém. Ak máte hematologický nález a odporúčanie aplikovať si nízkomolekulrány heparín, Váš obvodný gynekológ Vám ich môže predpísať. Rovnako tak, ak máte absolvovať ešte hematologické kontroly, kde prípadne hematológ upraví dávku, môže Vám predpisovať injekcie hematológ.