• Pozitívny ovulácny test a meškanie menštruácie

    , Autor: Niccole_9

    Dobrý deň prajem :)
    V prvom rade, chcem povedať, že píšem z dôvodu že som v karanténe a momentálne nemám ako ísť niekam.. Mešká mi menštruácia, cyklus som mala 28 dňový a robila som si aj ovulácne testy, prebehla v poriadku v polke cyklu. Keďže mi mešká MS už týždeň, bolo mi poradne, že môžem vyskúšať aj Ovu test kéd nemám doma tehu a nemám momentálne prístup k lekárni. Ovu test mi vyšiel pozitívne, druhá čiarka bola dokonca tmavšia ako prvá. Môže to byť to, že aj ovu dokáže zachytiť tehu aspoň teda kým sa nedostanem do lekárne pre test prosím? Tiež píšem aj kvôli riziku Covid 19
    Budem veľmi vďačná

    Dobrý deň, áno, môže sa jednať aj o tehotenstvo. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškania menštruácie. Odsledujte si to.