• Príliš časté pohyby?

    Dobrý deň, chcela som sa spýtať či nie je problém sústavné kopanie/pohyby dieťatka. Pri synovi som toto nezažila, hýbal sa takmer len večer keď som si lahla. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, nie je predpísaný maximálny počet pohybov plodu za deň. Záleží aj od týždňa tehotenstva, polohy plodu, lokalizácii placenty, ... Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.