• Bolest v pod bruchu

    , Autor: Lenkarana

    Dobrý večer prajem chcela by som sa opýtať som tehu 27 tt... A strašné ma boli posva a aj pod brusko.. Stále mám nutkanie na mocenie a pri močení ma boli z dola... Mam aj vytok ako hlien biely niekdy žltý co to môže byť.. Ďakujem

    Dobrý deň, môže sa jednať o kombinovanú infekciu močových ciest s vaginálnou infekciou. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.