• Mykoza?

    , Autor: Majca1991

    Prajem Vam pekny podvecer,
    som 16tt,a dost casto citim na pravom boku take bodanie,a mam pocit ako by mi malo cely spodok potrhat ked sa pohnem.Pomaly od zaciatku tt mam biely vytok,a niekedy pocit uniku mocu.Plus od vcera mam problemy zospodu palenie,svrbenie.Mam obavy,pokial ide o mykozu,ci to nemoze uskodit babätku.Mozem vydrzat do najblizsej kontroly(buduci tyzden)alebo je potrebne zajst co najskor za lekarom?

    Dobrý deň, pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach je vhodné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení zhodnotí stav a nasadí potrebnú liečbu.