• Tehotenský test

    , Autor: Natalybaki.

    Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Robila som si tri tehotenské testy. Jeden digitálny mi vyšiel pozitívny a dva take klasické papierikové mi vyšli negatívne. Myslite že si mám ešte spraviť ďalšie ? Neviem teraz či sa mám objednať k lekárovi, alebo nerobiť paniku. :D
    Ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.