• Očkovanie

    , Autor: csufi

    Dobrý deň,

    mám 28 rokov s priateľom sa snažíme o bábätko, ako pedagógovi mi ponúkli možnosť zaočkovať sa proti Covid19 s očkovacou latkou Astrazeneca, je to bezpečne ? Síce tehotná este nie som, ale človek nikdy nevie. Ďakujem

    Dobrý deň, v súčasnosti ešte nie sú realizované štúdie a jednoznačné odporúčania, či ak dôjde k otehotneniu v čase aplikácie očkovacej látky alebo v období medzi dávkami. Ak Vám to neponáhľa, môžete si dať na ten čas pauzu, po podaní druhej dávky vyčkajte 14 dní, následne sa môžete ďalej snažiť otehotnieť.