Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
16,009 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Výtok po pohlavnom styku

  , Autor: Emáš

  Dobrý deň, nachádzam sa v 28tt a včera som mala po pohlavnom styku mierne bledohnedý až trošku sivý výtok. Je to v tehotenstve po pohlavnom styku normálne alebo treba vyhľadať lekársku pomoc?
  Ďakujem za odpoveď

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nemusí sa jednať o nič vážne, výtok je pomerne bežný, navyše aj sa jednalo o styk s ejakuláciou. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

Podobné otázky

 • Hnedasty vytok po pohlavnom styku

  , Autor: Karamelka00

  Dobry den pan doktor, obraciam sa na vas s otazkou ci je v poriadku jemne hnedasty vytok po ohlavnom styku (ihned po-vcera vecer a dnes rano tiez). Som v 21tt a neocitujem ziadne bolesti, minuly tyzden bolo na morfologickom sone vsetko v poriadku, placentu mam 1.segment vpredu vpravo. Mam utekat ku doct. Alebo staci zajtra na poradnu?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, odsledujte si to. Objektívne sa Vám takto neviem vyjadriť. Ak sa nejedná o krvácanie, ale iná o výtok, myslím si, že stačí navštíviť lekára podľa plánu. Ak by sa stav zhoršil, navštívte tehotenskú pohotovosť.