• Tehotná či nie

    , Autor: Michaela19899

    Dobrý deň potrebovala by som veľmi radi odborníka.Na Silvestra som si spravila tehotenský test bol pozitívny (dostala som ich pár od susedy a potom som zistila že je po expiracii) má druhý deň som si spravila druhý od nej a tiež pozitívny.Tak na ďalší deň som bola kúpiť dva nové keď som zistila že tieto vlete skončili expiracii.No tie mi dva dni po sebe vyšli negatívne len ja cítim že niečo sa deje snou zmenyam už dcéru 9rpcnu tak poznám zmeny.Bola som teda i gynekológa ultrazvuk v poriadku a krv negatívna.Meskam už 17dni (meskavam Max 10).Ďakujem moc za radu čo robiť ďalej

    Dobrý deň, ak bolo vyšetrenie beta HCG negatívne, tehotná nie ste. Príčin meškania menštruácie môže byť viacero. Obvodný gynekológ Vám mohol pichnúť injekciu na vyvolanie menštruácie. Takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.