• Vytok

    , Autor: Ivanka123

    Dobrý deň. Som v 21.tyždni a dnes som zaregistrovala ružovkastý výtok. Je to niečo vážne. Mám ísť k lekárovi? Na poradni som žiaľ ešte nebola ten mesiac pretože môj doktor musí byť 10 dní v karanténe. O prvé bábätko som prišla v 4.mesiaci. ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, nemusí sa jednať o nič vážne, ale takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne zastupujúceho gynekológa.