• Bolesť krížov a podbrušku

    , Autor: Lucsy

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať.
    Som asi v 7 týždni tehotenstva a dvakrát som potratila v 9 týždňi.
    Začala som krvácať asi ako slabšia menstruacia s tým že v tento termín mávam normálne menštruáciu a objavili sa aj sem tam slabšie bolesti v podbrušku a občas aj bolesť v krížoch, častý smäd a potom nutkanie na wc. Môže to byt niečo vážne alebo je lepšie byt v kľudovom režime. Prvé gynekologické vyšetrenie mám naplánované na 8 týžden tehotenstva. Dakujem Vám za čas a skorú odpoved.

    Dobrý deň, bez vyšetrenia, poznania výsledkov vyšetrení, či okolností, sa Vám takto neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to, ak ale máte nepriaznivú gynekologickú anamnézu, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.