• Bolesť

    , Autor: Mati204

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať som v 34 tt a posledných par dni ma strašne začali boliet ako keby kosti medzi nohami--ani presne neviem co to je, ale ta bolesť je dosť štipľavá pri každom pohybe výraznejšia. Je to prosim Vás normálne alebo môže to byť nejaký problém?

    Dobrý deň, predpokladám, že hovoríte o lonovej kosti. Je to pomerne časté, panva sa začína mierne rozpínať. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.