• bylinkove caje v tehotenstve

    , Autor: wendy260

    Dobry den pan doktor, som v 10. tyzdni tehotenstva a az doposial som pila denne niekolko salok harmancekoveho caju. Docitala som sa ale, ze moze sposobit poprat. Ako je to celkovo s pitim bylinkovych cajov v tehotenstve? Dakujem za odpoved a objasnenie.

    Dobrý deň, občasná konzumácia Vám ťažkosti nespôsobí. Do budúcna sa však konzumácii vyvarujte. To isté platí pre šalviu, levanduľu, či aloe vera, kostihoj lekársky, palinu, rebarboru, chinínovník, ligurček.