• Tehotenstvo a tes

    , Autor: Frcka1

    Dobry den zaujima ma ci ma vyznam robit tehotensky test aj cca v 14 tyzdni ak zena dovtedy o tehotenstve netusila, teda ako je to stou hladinou hcg,ci obycajny test spolahlivo ukaze tehotenstvo aj v takomto vyssom tyzdni. Dakujem

    Dobrý deň, v 14. týždni je už vidieť na USG štruktúry plodu, akciu srdca. Tehotenský test bude pozitívny, skôr by som ale navštívil Vášho obvodného gynekológa.