• Kvapôčky

    , Autor: Kukuricka

    Dá sa z kvapociek lásky otehotnieť ak sú na vrchu pošvy alebo na rodidlach ? Môžu sa nejako dostať dnu ? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ak ste nemali nechránený pohlavný styk, tehotná nebudete. Či sa jedná o prostatický sekrét (kvapôčky lásky) alebo o ejakulát, ak sa nedostal do pošvy, či už pri nechránenom pohlavnom styku alebo mechanicky zanesením do pošvy, tehotná nebudete. Môžete byť kľudná.