• Palpačne vyšetrenie

    , Autor: Čokoláda 4

    Dobrý deň som v 33 tyzdni tehotenstva na visetreni mi napísali v správe že hrdlo 2 cm , tuhé uzavretá sakrálne uložené chcem vedieť čo to znamená som prvo rodicka

    Dobrý deň, nález je úplne v poriadku, krčok maternice je vysoko, je dlhý a neotvárate sa. Nemusíte sa obávať. Do budúcna je sa najlepšie pýtať priamo vyšetrujúceho lekára.