• bolesti

    , Autor: Kukuricka

    Dobrý deň asi deň na strašne bolí v ľavom podbrušku myslím si že vo vajecniku za 7 dní mám dostať mz ..myslíte že to môže byť tehotenstvo ?

    Dobrý deň, takto Vám to ozaj povedať neviem. Môže sa jednať aj o predmenštruačný syndróm, ťažko sa je takto objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.