Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
16,509 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Inositol 100%

  , Autor: hanka35

  Dobrý deň, s partnerom sa chceme snažiť o dieťatko. Tento mesiac chcem vysadiť antikoncepciu. Chcem začať užívať Inositol 100% vo forme prášku, no dočítala som sa že je nevhodný v kombinacii s antikoncepciou. Môžem v tom prípade hneď v prvý deň po vynechaní tabletky po skončení menštruácie začať užívať inositol alebo treba určitú dobu počkať? Ďakujem krásne za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, môžete sa začať snažiť prakticky okamžite po vysadení antikoncepcie. Inositol nemusíte užívať. Ak však chcete Inositol skúsiť, po sedemdňovej pauze po doužívaní posledného blistra ho môžete začať užívať.

Podobné otázky

 • Tehotenstvo

  , Autor: hanka35

  Dobrý deň pán doktor, prepáčte že Vás stále obťažujem otázkami, ale moj gynekológ mi neberie telefón a na prehliadku som sa mohla objednať až na 10.12. Tak nakoniec sa podarilo. Dnes som si robila test. Chcem sa opýtať, môžem stále užívať inositol 100% v prášku (dávam si denne iba 2g) a kyselinu listovú? A dokedy? Ďakujem Vam za všetky odpovede a rady. Veľmi ste mi vždy pomohli. Pekný deň.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste v začiatkoch tehotenstva, stačí užívať len kyselinu listovú.