• Pichanie vlavo v podbrusku

    , Autor: DandyKa

    Dobry den,
    zacal mi 17ty tyzden a uz druhy den citim pichanie vlavo dole v podbrusku..je to normalne?
    Predtym som zas take citila zdola ale nie brusko ale odspodu chapete...take divne ...to sa mi zda ze preslo ale teraz citim v lavo uplne dole v podbrusku.
    Najviac to citim asi ked som v klude a lezim...je to normalne? Alebo nejaky zapal?
    Mala by som volat lekarovi alebo je to normalne?

    Dakujem Vam

    Dobrý deň, maternica sa každým dňom zväčšuje, čo môžete pociťovať ako bolesti alebo mierne pichanie v podbrušku. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.