• Chudnutie v 31 týždni

    , Autor: Dia1703

    Dobrý deň, chcem sa opýtať prosím Vás som v 31 týždni tehotenstva a schudla som za 10 dní 2 a pol kila. Sme hospitalizovaný v nemocnici pre fgr 1. Štádium. Prosím Vás môže mať toto schudnutie nejaký vplyv na vývoj a váhu bábätka? Ďakujem za Vašu odpoveď

    Dobrý deň, IUGR väčšinou súvisí s placentárnou nedostatočnosťou, ale samozrejme aj podvýživa alebo náhla zmena váhy matky môže mať vplyv. Nepoznám však všetky informácie ani okolnosti, preto sa neviem bližšie objektívne vyjadriť. Najvhodnejšie je sa informovať u lekárov oddelenia, ktorí sa o Vás starajú.