• Styk

    , Autor: Anonym1309

    Dobry den chcem sa opytat mohla moja priatelka otehotniet ,ak som sa nemohol urobit a pocas styku sa mi po pol hodine zvliekil kondom a ostal dnu v pošve bojime sa preto lebo som sa dočital o kvapocke lasky ale pred sexom som si ju vytrel do servitky dal som si kondom a po pol hodine som zistil ze uz ho nemam kde ho mat mam a preto sme sa začsli báť či moze byt v tom ,pocas styku mala plodne dni... aka je šanca že bude tehotná ?

    Dobrý deň, ak sa Vám stalo, že z chráneného pohlavného styku sa stal nechtiac nechránený pohlavný styk, tehotenstvo nie je vylúčené.