• Sekcia

    Dobri den chcela bi som sa spitat ci možem rodiť prirodzene po sekcii prvi porod 17.11.2019 som v 6tt

    Dobrý deň, keďže od prvej sekcie neprešlo ešte ani pol roka, jednoznačne sa jedná o rizikové tehotenstvo, keďže od posledného výkonu prešla pomerne krátka doba a hrozí, že by to maternica nemusela vydržať. Spontánny pôrod jednoznačne neodporúčam.