• Bolest hlavy

    , Autor: daika

    Dobrý den, prosim vas poraďte mi som v 8tt ,a už asi tri dni ma bolí strašne hlava,lieky brat nechcem žiadne,tlak mám nízky 105/55,pred týždňom som bola pri gynde a bábätku bilo srdiecko ale slabo,o dva týždne mám ísť na kontrolu,je to v poriadku s tým srdiečkom že ešte bilo slabsie, nasadila mi preistotu duphaston.dakujem

    Dobrý deň, nepoznám pojem “slabšie bitie srdca”.Sú iba dve možnosti, alebo je akcia srdca prítomná, alebo nie. Čo sa týka bolesti hlavy, odporúčam veľa tekutín, skúste si dať aj kávu.