• Menstruacia

    , Autor: matka95

    Dobrý den, mam problem s mentruaciou a chcem sa opytat na vas nazor, kym pojdem ku svojmu doktorovi, rodila som 22.10.2019 a menstruaciu po porode som mala po 2 mesiacoch, teda od decembra. V decembri a v januari bola menstruacia ako aj pred tehotenstvom, dlzka asi 4 dni, ale vo februari uz menstriacia nebola, teda bolo take slabe krvacanie a ani nie 2 dni, takze neviem, ci to mam povazovat za menstruaciu. A teraz v marci nebola. Tehotensky test som si robila 2x a bol negativny, maleho stale kojim, tak sa chcem opytat, ci mi neviete poradit. Dakujem.

    Dobrý deň, počas kojenia sa môže menštruačný cyklus správať rôzne, jeden dva mesiace môže byt pomerne pravidelný a následne môže aj vynechať alebo byť vo forme špinenia. Odsledujte si to. Ak je možné aj tehotenstvo, pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.