• Hematom v maternici

    , Autor: P.eta

    Dobry den,
    som v 16tt tehotenstva a od 11tt mam hematom v maternici. Zatial sa nemeni, je zhruba rovnako velky. Problem je vsak v tom, ze dost silno krvacam, aspon raz za den vycikam iba krv, resp. dost vela krvi. Na vlozke az tak vela krvi nie je, no v tom moci ano. Moj gynekolog tvrdi, ze je to vsetko kvoli hematomu. Moja otazka je, ci je to naozaj tak? Mne sa tej krvi zda byt vela, nie je to iba spinenie. Tiez sa bojim ci nemozem vykrvacat, alebo ci mi netreba spravit nejake testy..moj gynekolog tvrdi, ze sa neda nic robit iba cakat.
    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, ak sa skutočne jedná o krv v moči a nie v pošve, teda že močíte krv, jedná sa o ťažký zápal močových ciest. Nemá to žiadny súvis s hematómom v maternici. Takto sa Vám však neviem objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí jednoznačne odporúčam urologické vyšetrenie.