• Doplnenie otázky

    , Autor: Sisi2212

    Pan doktor, pred chvíľkou som pisala, ze mi lekar do spravy napísal, ze na c. 12 drobna lezia, ze co to môže znamenať, keďže som v minulosti prekonala zhubny nalez krcka.... Ale napadlo ma, mam taku výrazku, ako keby vriedok zvonka na pysku jeden, asi po holeni, moze byt aj toto nazvane lézia? Napadlo ma, ci nemyslel aj toto? Alebo sa leziami nazyvaju len veci na krcku, pripadne v posve, dakujem

    Dobrý deň, lézia môže byť prakticky všade, osobne si myslím, že doktor mal na mysli léziu na krčku maternice. Preto, ako som už písal, je najvhodnejšie informovať sa priamo u vyšetrujúceho lekára.