• Tehotensky test

    , Autor: Bella1303

    Dobry den pan Doktor, chcem sa spytat v pondelok 24.2 mi vkladali 5 dnovu blastocystu. Je mozne ze dnes je uz test slabo pozitivny? Od HCG injekcie to neni lebo to bolo uz v stresu negativne. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, teoreticky to možné je. Je však ešte veľmi skoro na realizovanie si tehotenských testov. Odsledujte si to.