• Zväčšená sliznica maternice

    , Autor: Zuzka223

    Dobrý deň dnes som bola u ginekologa aby zistil čo som tehotná vravel že podľa poslednej ms čo bola 22.1.2020 že by som mala byť 6 tt a robyl mi ultrazvuk a nič tam nevidel je to možné?

    Dobrý deň, áno je to možné. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva je nutné odobrať krv na beta-HCG, pri potvrdení tehotenstva treba dohliadnuť na pravidelné USG kontroly, aby sa vylúčilo pripadné patologické tehotenstvo..