• Hodnoty prietokov + biometria

    , Autor: Sisi2212

    Dobrý deň, som 31 + 6, hodnoty prietokov som mala PI 0,96 a RI 0,65, je to v poriadku? Biometria všetko sedelo, len bruško o tyzden menšie 30 +6, je to v poriadku? ďakujem :)

    Dobrý deň, áno, hodnoty uvedených prietokov sú na daný týždeň v poriadku. Ak bola biometria v poriadku, týždeň plus mínus je v norme, nejedná sa o zaostávanie v raste, nemusíte sa obávať.