• Podráždenie v 31.tyzdni

    , Autor: Sisi2212

    Dobry den, pan doktor som momentalne v 31.tyzdni, chodim vsak na sledovanie aj na onkologiu, nakolko pred tehotenstvom som mala onko problemy, dnes som tam bola, kontrolovali mi krcok, vyplasili ma ze ho mam na prst otvoreny a ze citili hlavicku a aj som po vysetreni zakrvacala.... Isla som teda hned ku gynekologovi, kde ma poslali, ten povedal, ze lahko mohli citit hlavicku, ked mi tam nasilu nacpali prst, ze vsetko je v poriadku, ze ma len rozdrazdili zbytocne, mam teraz normalne strach, ked som po vysetreni onkogynekologa zakrvacala a citil hlavicku, ci tym malemu nemohol nieco urobit, ked tam naislu vopchal prst, je to mozne alebo mam byt v klude? Normalne myslienky, ci mu nemohol ja neviem pichnut do ocka alebo nieco, inak som vobec nekrvacala, ani nespinila nic, len po tom onkogynekologickom vysetreni, ďakujem

    Dobrý deň, vaginálnym vyšetrením sa plodu nemohlo stať nič. Podobné vaginálne vysetrenia budete absolvovať vrámci tehotenských poradní pred pôrodom. Nemusíte sa vôbec obávať.