• Herpes genitalis

    , Autor: and72

    Dobry vever, chcem sa opytat na infekciu herpes genitalis v tehotenstve. Ide o opakovane epizody. Vo stvrtok som mala KET nic mi nebolo, a nasledne v piatok som mala bolesti ako na herpes a vyhodilo sa mi na vnutornom stehne par cervenych drobnych vyrazok, ktore dnes, teda v nedelu uz tam nie su. Neviem teda, ci islo skutocne o herpes, ale ak aj, moze to negativne ovplyvnit vklad embrya? Ked ide o opakujuce sa epizody. Hrozbe sa bojim. S pozdravom..dakujem za odpoved

    Dobrý deň, herepesová infekcia netrvá 2 dni. Nemusíte sa obávať. S najväčšou pravdepodobnosťou sa nejednalo o herpesovú infekciu. Ak by sa aj v teoretickej rovine jednalo o herpes genitalis a v dobe vkladu ste nemali žiadne príznaky, nemalo by to vplyv.