• Bolesť

    , Autor: Katusssssss123

    Dobrý deň pán doktor. Som mamicķa, jednej 4r dcéry. Po nej som dva krát potratila. Teraz mám nasadenú liečbu, utrogestan a anopyrin, nakoľko mám niečo s lepivými dostickami....inak nám nikde nič iné nezistili...som v 7+5tt a mám bolesti zo spodu, akoby v v pošve, alebo v lonových kostiach...neviem to úplne popísať. Bola som u svojej gyn.ktora má pozrela a povedala, že je to všetko v poriadku, ale nepovedala, čím je to zapríčinené..neviete mi prosím poradiť? Ďakujem. Pekný deň

    Dobrý deň, pichanie zospodu ako aj mierne pnutie v podbrušku je spôsobené zväčšujúcou sa maternicou. Zväčšovaním sa maternice sa naťahuje aj závesný aparát maternice, teda väzy, čo môže byť pociťované ako pichanie zospodu alebo v slabinách. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.