• Cicatridina a tehotenstvo

    , Autor:

    Dobrý deň.
    Chcem sa spýtať na užívanie vaginálnych cipkov Cicatridina počas tehotenstva. Som v 21.tt a kvôli opakovanemu špinenie a krvácaniu som bola hospitalizovaná aj v nemocnici. Malinká bola vzdy v poriadku, pohyby cítim jasne. Lekár zistil, že kráčam z ranky na krčku maternice. V minulosti mi na ranku na krčku veľmi pomohli čipky Cicatridina, ale nikde nemôžem nájsť, či sa môžu používať aj v tehotenstve a ci mi vôbec pomôžu aspoň z časti zacelit ranku.
    Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, vaginálne čapíky Cicatridina sa môžu užívať aj v tehotenstve. Nepoznám nález ani bližšie okolnosti, preto sa objektívne bližšie k účinku čapíkov na léziu krčka maternice vyjadriť neviem., ale vyskúšať ich môžete.