• Pľúcna embolia

    , Autor: Mischa

    Dobrý večer, chcem sa Vás opýtať, som v 38.tt a dnes sa mi stala taká vec, dávala som si do pošvy roztok Rosalgin, no bolo ho tam malo (z predchádzajúceho dňa) a ako som ho aplikovala, dostal sa mi dnu vzduch. Čítala som o pľúcnej embolii a mam z toho teraz obavy, či som si ju nemohla takto privodiť. Za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň, môžete byť kľudná, pľúcnu embóliu ste si neprivodili. V pošve sa aj za normálnych okolností nachádza vzduch.